Ibizanpodencojen
 näyttelytulokset 2019

28.9. Eckerö KV

Tuomari Laurent Heinesche

karkeakarvaiset (2+1)

ROP CACIB SERT FI MVA Jota De La Sierra De Avila

 

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP SERT Abbaio Indri

22.9. Hyvinkää RN

Tuomari Tuula Savolainen 

lyhytkarvaiset (1+3)

ROP Cazaion Elroy

 

VSP Cazaion Chaneth

PN2 ROP-VET BIS2-VET Cazaion Azeneth

 

ROP-KASV BIS2-KASV kennel Cazaion

14.7. Porvoo KR

Tuomari Kimmo Mustonen 

 

lyhytkarvaiset (3+1)

 

ROP SERT Abbaio Indri 

PU2 Cazaion Darius

PU3 Cazaion Ewandor

 

VSP SERT FI MVA Cazaion Elessir

7.9. Kihniö RN

Tuomari Maija Lehtonen

lyhytkaraiset (2+2)

 

VSP SERT FI MVA Cazaion Elroy 

PU2 Cazaion Crixus 

 

ROP ROP-VET RYP4 Cazaion Azeneth 

PN2 SERT FI MVA Cazaion Esperanza 

 

ROP-KASV BIS1-KASV kennel Cazaion 

7.9. Helsinki NORD

Tuomari Tuire Okkola

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP SERT NORD-SERT FI MVA Cazaion Ewandor 

7.9. Kihniö RN

Tuomari Maija Lehtonen 

lyhytkarvaiset (2+2)

 

VSP SERT FI MVA Cazaion Elroy 

PU2 Cazaion Crixus 

 

ROP ROP-VET RYP4 Cazaion Azeneth 

PN2 SERT MVA Cazaion Esperanza 

 

ROP-KASV BIS1-KASV kennel Cazaion 

1.9. Riihimäki KV

Tuomari Erja Nummi

ROP SERT Abbaio Indri

31.8. Kouvola RN

Tuomari Tarja Löfman

karkeakarvaiset (0+1)

ROP Tigidit Chinguetti

lyhytkarvaiset (3+2)

ROP SERT Cazaion Elroy

PU2 Cazaion Cheferin

VSP ROP-VET Cazaion Azeneth

PN2 SERT Cazaion Esperanza

31.8. Riihimäki NORD

Tuomari Markku Mähönen

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP SERT NORD-SERT RYP1 Abbaio Indri

25.8. Kyrö ERIKOISNÄYTTELY

Tuomari Tim Finney

karkeakarvaiset (2+1)

ROP ROP-VET BIS3 BIS1-VET Arbeca's Al Manzor

VSP Sinsline Scarlet

Lyhytkarvaiset (7+9)

VSP SERT Abbaio Indri

PU2 Cazaion Cheferin

PU3 VASERT Dicha Rjabina De Bergerac

ROP BIS2 Cazaion Chaneth

PN2 Cazaion Chimaira

PN3 Bozica Rjabina De Bergerac

PN4 SERT FI MVA Vasilia Rjabina De Bergerac

24.8. Pöytyä RN

Tuomari Rudi Brandt

karkeakarvaiset (2+1)

ROP ROP-VET Arbeca's Al Manzor

lyhytkarvaiset (7+10)

VSP SERT Podelux El Conejo Blanco

PU2 VASERT Abbaio Indri

PU3 Dicha Rjabina De Bergerac

PU4 Cazaion Ewandor

ROP SERT Cazaion Esperanza

PN2 VASERT Vasilia Rjabina De Bergerac

PN3 Bozica Rjabina De Bergerac

PN4 Podelux Alicia De La Maravillas

ROP-KASV BIS1-KASV kennel Podelux

18.8. Heinola KR

Tuomari Tuula Pratt

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP SERT Abbaio Indri

17.8. Kouvola KR

Tuomari Saija Juutilainen

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP SERT RYP4 Abbaio Indri

11.8. Mäntsälä RN

Tuomari Zidy Munsterhielm-Ehnberg

lyhytkarvaiset (1+1)

VSP SERT Bahio La Princesa Rosa De Podi

ROP SERT Cazaion Esperanza

10.8. Kotka KV

Tuomari Tuire Okkola

lyhytkarvaiset (2+0)

ROP SERT Abbaio Indri

VSP CACIB Cazaion Chaneth

10.8. Raisio KR

Tuomari Jarmo Vuorinen

lyhytkarvaiset (0+1)

ROP SERT MVA Sinsline Scarlet

3.8. Kuopio KV

Tuomari Kimmo Mustonen 

lyhytkarvaiset (0+3)

ROP CACIB Cazaion Chaneth

PN2 SERT Podelux El Gato De Chesire

PN3 ROP-VET Cazaion Ashreeyah

27.7. Espoo

Tuomari Kari Järvinen

lyhytkarvaiset (2+0)

ROP Cazaion Cheferin

PU2 ROP-VET Cazaion Amir

27.7. Pori KV

Tuomari Paul Lawless

lyhytkarvaiset (2+0)

ROP CACIB Cazaion Destino

PU2 SERT Podelux El Conejo Blanco

20.7. Helsinki RN

Tuomari Elisabet Janzon, Ruotsi

karkeakarvaiset (3+1)

ROP ROP-VET Arbeca's Al Manzor

VSP SERT Sinsline Scarlet

lyhytkarvaiset

ROP SERT RYP-2 Abbaio Indri

PU2 VASERT Cazaion Ewander

PU3 Cazaion Cheferin

PU4 ROP-VET Cazaion Amir

VSP SERT BIS-4 VSP Podelux El Gato De Cheshire

20.7. Kalajoki KV

Tuomari Stavros Argyrou

karkeakarvaiset (1+0)

ROP ROP-VET Arbeca's Al Manzor

14.7. Oulu KV

Tuomari Satu Ylä-mononen

lyhytkarvaiset (1+3)

ROP CACIB Barrongiz Iron Duke

VSP CACIB SERT FI MVA Bozica Rjabina De Bergerac

PN2 VASERT Atilia Rjabina De Bergerac

PN3 VARACA Vasilia Rjabina De Bergerac

13.7. Oulu NORD

Tuomari Pirjo Hjelm

lyhytkarvaiset

ROP NORD-SERT SERT FI MVA Barrongiz Iron Duke

VSP NORD-SERT SERT Atilia Rjabina De Bergerac

PN2 NORD-VASERT VASERT Bozica Rjabina De Bergerac

PN3 Podelux Princesa Paloma

PN4 Vasilia Rjabina De Bergerac

6.7. Tuusula NORD

Tuomari Outi Piisi-Putta

karkeakarvaiset (1+1)

ROP SERT NORD-SERT Sinsline Scarlet 

lyhytkarvaiset (2+0)

ROP SERT NORD-SERT ROP-JUN Abbaio Indri

6.7. Tuusniemi RN

Tuomari Jaana Hartus

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP SERT Podelux El Gato De Cheshire

6.7. Orivesi KR

Tuomari Maarit Hassinen

karkeakarvaiset (1+0)

ROP ROP-VET Arbeca's Al Manzor

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP SERT RYP4 Abbaio Indri

30.6. Karjaa KR

Tuomari Unto Timonen

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP SERT Abbaio Indri

16.6. Austrian Winner Show, Wels, Itävalta

Tuomari Stefan Sinko

ROP ROP-JUNIORI Austrian Winner-19 Austrian Junior Winner-19 Abbaio Indri

15.6. Euro Dog Show, Wels, Itävalta

Tuomari Erwin Deutscher

lyhytkarvaiset

ROP-JUNIORI European Junior Winner-19 Abbaio Indri

8.6. Imatra RN

Tuomari Jaana Hartus

lyhytkarvaiset (0+1)

ROP SERT Cazaion Entrada

8.6. Rovaniemi KV

Tuomari Jari Laakso

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP CACIB Yellow Eye's Phoenix To Far North

25.5. Hamina NORD

Tuomari Lotte Jörgensen

lyhytkarvaiset (0+1)

ROP SERT NORD-SERT Cazaion Entrada

19.5. Rauma KR

Tuomari Matti Tuominen

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP SERT RYP-3 Abbaio Indri

18.5. Mynämäki KR

Tuomari Marit Sunde

karkeakarvaiset (1+0)

ROP ROP-VET Amourica's Ismael

lyhytkaraviset (1+0)

ROP SERT Abbaio Indri

12.5. Iisalmi NORD

Tuomari Tuula Plathan 
 

lyhytkarvaiset (0+2)

 

ROP NORD SERT Cazaion Ashreeyah 

PN2 SERT VARA NORD SERT Podelux El Gato De Cheshire

11.5. Helsinki KV

Tuomari Marianne Holmli

lyhytkarvaiset (1+0)
 

ROP SERT ROP-Juniori BIS4-Juniori Abbaio Indri

5.5. Tampere KV (1+0)

Tuomari Pirjo Aaltonen 

karkeakarvaset (1+0)

 

ROP SERT Podelux El Sombrerero Loco 

4.5. Tampere NORD

Tuomari Gunnar Nyman

lyhytkarvaiset (2+0)

 

ROP SERT NORD-SERT Podelux El Conejo Blanco

PU2 NORD-VASERT Cazaion Darius

1.5. Lahti RN

Tuomari Perttu Ståhlberg

lyhytkarvaiset (1+1)

 

VSP SERT Bahio La Princesa Rosa De Podi 

 

ROP SERT Cazaion Entrada 

 

karkeakarvaiset (0+2)

 

ROP Tigidit Chinguetti 

PN2 Sinsline Scarlet 

28.4. Kiuruvesi RN

Tuomari Irina Poletaeva 

lyhytkarvaiset (0+1)

 

ROP SERT Podelux El Gato De Cheshire 

28.4. Kouvola RN

Tuomari Perttu Ståhlberg

lyhytkarvaiset (2+2)

 

VSP SERT Cazaion Elroy 

PU2 Cazaion Crixus

 

ROP SERT Cazaion Esperanza

PN2 Cazaion Cameesha 

ROP-KASV BIS KASV 1 kennel Cazaion

27.4. Hämeenlinna PN

Tuomari Riitta Niemelä 

lyhytkarvaiset (1+0)

 

ROP- PENTU Abbaio Indri

20.4. Imatra NORD

Tuomari Rade Vesic, Serbia

 

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP NORDSERT Cazaion Cheferin

14.4. Kitee RN

Tuomari Hedi Kumm

lyhytkarvaiset (0+2)

ROP SERT Cazaion Esperanza

PN2 VASERT Podelux El Gato De Cheshire

14.4. Tallinna, Viro KV

Tuomari Katrin Raie, Viro

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP-pentu BIS2 PENTU Abbaio Indri

13.4. Helsinki PN

Tuomari Helin Tenson

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP-PENTU RYP1 Abbaio Indri

13.4. Vaasa KV

Tuomari Per-Harald Nymark

lyhytkarvaiset (2+0)

ROP CACIB Cazaion Durazno

30.3. Lahti KV

Tuomari Gail Patterson, Ruotsi

lyhytkarvaiset (2+1)

ROP CACIB Cazaion Darius

24.3. Jyväskylä PN

Tuomari Maarit Hassinen

lyhytkarvaiset (1+0)

KP1 ROP-PENTU RYP1-PENTU Abbaio Indri

23.3. Jyväskylä PN

Tuomari Virpi Montonen

lyhytkarvaiset (1+0)

KP1 ROP-PENTU RYP3-PENTU Abbaio Indri

23.3. Turku KV

Tuomari Nina Janger

lyhytkarvaiset (0+1)

ROP CACIB Cazaion Chiaarah

3.3. Joensuu NORD

Tuomari Jarmo Vuorinen

lyhytkarvaiset (0+1)

ROP SERT NORDSERT Cazaion Entrada

2.3. Joensuu KV

Tuomari Salvador Janeiro Francisco

Lyhytkarvaiset (0+1)

ROP CACIB Cazaion Deneira

10.2. Huittinen RN

Tuomari Irina Poletaeva

 

lyhytkarvaiset (1+0)

 

ROP SERT Cazaion Ewandor

3.2. Helsinki PN (1+0)

Tuomari Paula Rekiranta

lyhytkarvaiset (1+0)

ROP-PENTU Abbaio Indri

19.1.2019 Turku KV

Tuomari Hamilton Brett

karkeakarvaiset (1+1)

ROP SERT CACIB Sinsline Scarlet

lyhytkarvaiset (2+1)

ROP SERT CACIB Cazaion Ewandor

PU2 VARA-CACIB Cazaion Brisingir

VSP SERT CACIB Calandria Baltas Vejas

1 / 1

Please reload